Midden in de Maas: 2025
21 sept. 2025 Gratis muziekfestival op het plein
Komende zondag 21 september is het weer zover: Het Midden in de Maas Festival op het Rotterdamse Noordereiland.
Dit jaar met España als thema.
Tussen 14:00 en 18:00 kan je op het plein langs de Van der Takstraat / Burgemeester Hoffmanplein genieten van muziek, dans eten & drinken.
Toegang is gratis
Flamenco Puro en Xaloq
Probeer maar eens stil te blijven zitten bij Flamenco Puro. De muziek geeft de maat en de flamenco danseres steelt de show.
De Rotterdamse band Xaloq neemt je mee op muziekreis naar jazzy Valencia.
Eten & drinken
Ondertussen kan je tegen een kleine donatie een lekkere paella krijgen tijdens Tante Nino’s Paella livecooking in grote straatpannen en schenkt Koozie Proeverij echte Spaanse coctelas en cervezas vergezeld met tapas.
Kom je komende zondagmiddag ook naar de Van der Takstraat / Burg. Hoffmanplein?
Hopelijk met een lekker zonnetje.
Informatie Midden in de Maas
Datum: Zondag 21 september 2025.
Tijd: 14.00 – 18.00 uur
Locatie: Burgemeester Hoffmanplein, Rotterdam
Bron Facebook: facebook.com/FestivalMiddenindeMaas
Social media MidM berichten:
Zondag 21 september: Midden in de Maas Festival op het #Noordereiland. Dit jaar met Spanje als thema. 🎵🌶️🍷🌞 Tussen 14.00 en 18.00 uur kan je genieten van muziek, dans eten & drinken. Toegang is gratis Info: noordereiland.org/midden-in-de-maas-2025
— Noordereiland.org (@noordereiland.bsky.social) 16 september 2025 om 15:50
[image or embed]